wojasiewicz_joanna.png

Joanna Wojasiewicz

Doświadczenie zawodowe

Z wykształcenia jestem ekonomistką (SGH), zawodowo pasjonatką marketingu. Doświadczenie zdobywałam w firmach branży FMCG i farmacji. Kierowałam dużymi kampaniami reklamowymi, wprowadzałam na rynek nowe produkty, tworzyłam strategie. Od niedawna jestem coachem, co jest bardzo przydatne w pracy mentorskiej.

Życie prywatne

Jestem szczęśliwą żoną i mamą trzech synów.

Pasje i dodatkowe umiejętności

Lubię rozmawiać z ludźmi. Interesuję się rozwojem osobistym, szczególnie coachingiem. Od kiedy jestem mentorką w  Projekcie Busola, ma wielką frajdę z rozmów/ pracy ze studentami i trudno powiedzieć kto kogo bardziej rozwija ;). W czasie wolnym dużo podróżuję – najchętniej daleko i zawsze z rodziną.

Czym mogę się podzielić z uczestniczkami projektu?

Tematyka związana z pracą w marketingu i w korporacji międzynarodowej. Dodatkowo umiejętności związane z pracą w zespole, delegowaniem zadań i zarządzaniem dużymi projektami. Zarządzanie czasem i priorytetyzacja zadań. Szeroko rozumiane doświadczenie życiowe, umiejętność łączenia pracy zawodowej z życiem rodzinnym. Lubię słuchać i rozmawiać z drugim człowiekiem. Chętnie dzielę się swoim doświaczeniem i umiejętnościami. Niezależnie czy pracuję, czy zajmuję się dziećmi czy jestem mentorem, poświęcam się temu i w pełni angażuję.

Jakie zasady przyświecać będą Twojej pracy z Mentee?

Pełne zaangażowanie z mojej strony i praca nad tym czego najbradziej będzie potrzebowała Mentee. Dzielenie się wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem.