gajewska_joanna.png

Joanna Gajewska

* W tym roku mentorka nie bierz udziału w mentoringu indywidualnym!

Doświadczenie zawodowe

Przez ostatnie 10 lat pracowałam na stanowisku European Expansion Director w Jatomi Fitness Group, odpowiadałam za rozwój i ekspansje firmy na rynku polskim, czeskim, rumuńskim, bułgarskim oraz tureckim. W okresie ostatnich dwóch lat, również operacyjnie wspieram firmę w tworzeniu programów i aplikacji lojalnościowych oraz partnerstw strategicznych.

Jestem licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości, przez 3 lata zajmowałam się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami luksusowymi oraz inwestycyjnymi.
Wcześniej moja praca była związana z podróżami, przez ponad 10 lat pracowałam jako modelka, mieszkałam za granicą najdłużej w Nowym Jorku, Tokio, Sydney, Mediolanie, Londynie, na przestrzeni tych lat odwiedziłam ponad 46 państw.

Lubię pracować z ludźmi. Obecnie od roku pracuję w polsko-francuskim funduszu private equity (LOCPO), realizującym transakcje w sektorze nieruchomości na rynkach Europejskich oraz Ameryki Południowej, jako Dyrektor Zarządzający Projektami w Polsce oraz Rumunii.

Życie prywatne

Dzisiaj to właśnie rodzina wyznacza kierunek moich decyzji. i to zdecydowanie dla mnie najważniejszy priorytet w życiu a zarazem sukces i powód do dumy.

Moim mentorem, ale i motywatorem jest mój mąż. Jestem także mamą dwóch córek (4 i 7 lat). Dzieci są dla mnie najlepszą szkoła konsekwencji jak i zarządzania czasem, a zarazem największą radością i motywacją oraz wyzwaniem by wypuścić w świat szczęśliwych, spełnionych i dobrych ludzi.

Pasje i dodatkowe umiejętności

Dzieci są najprzyjemniejszą pasją, oprócz tego podróże- do odwiedzenia został mi jeszcze jeden kontynent. Lubię kino lekkie i przyjemnie, zwłaszcza francuskie, czytać książki. Pasje na które trochę brakuje mi czasu to fotografia oraz birofilistyka, turystyka off road 4×4.

Czym mogę się podzielić z uczestniczkami projektu?

Łączenie kompetencji i  umiejętności interpersonalnych; Podnoszenie i wzmocnienie motywacji, wiary we własne możliwości, uwalnianie potencjału; Umiejętność łączenia aktywności zawodowej z życiem rodzinnym; Odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu; Zasady pracy w korporacji; Umiejętność wybierania i komunikowania swoich priorytetów.

Moje mocne strony to umiejętność słuchania, prowadzenia negocjacji, skupianie się na pozytywach, a także dobra organizacja czasu pracy i radzenie sobie ze stresem. Wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych, to od nas zależy ile chcemy osiągać i jak chcemy osiągać swoje cele, by to co robimy dawało nam satysfakcję, a zarazem było sukcesem, nie tylko celem. W pracy z uczestniczkami przyświecać będą mi zasady partnerstwa i równości, życzliwość, oraz pozytywne nastawienie.

Oczekiwania Mentora wobec procesu mentorskiego

Zaangażowanie, szczerość, otwartość.

Komentarz osobisty

Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać” (Walt Disney)

Wiele moich marzeń dzisiaj jest pięknymi wspomnieniami, ale w spełnianie marzeń też trzeba włożyć trochę pracy…