mentorka_12.png

Anna Saczuk

Doświadczenie zawodowe

Z wykształcenia filolog (iberystyka UJ), z zamiłowania lingwistka, z zawodu menedżer, mediator i nauczyciel. Praca w korporacjach (motoryzacja, telekomunikacja na poziomie zarządczym), biznesie prywatnym, administracji. Duże projekty promocji organizacji, kraju, mediacje. Zarzadzanie kryzysowe, organizacja dużych wydarzeń. Członek Catholic voices.

Życie prywatne

Prywatnie szczęśliwa żona od blisko 20 lat i mama dwójki wspaniałych nastolatków, niemal już dorosłych.

Pasje i dodatkowe umiejętności

Miłośniczka tenisa ziemnego, narciarstwa i żeglowania. W projekcie Busola na nowo odkryłam swoją pasję malarską, którą rozwijam na łódzkiej ASP.

Czym mogę się podzielić z uczestniczkami projektu?

 Work / life balance, przekonywanie innych i techniki wpływu, poszukiwanie mocnych stron, ćwiczenie wytrwałości i osiągania celów. Moje mocne strony to strategiczne myślenie, wyznaczanie celów, budowanie i wdrażanie planów. Moje zasady to słuchać, nie oceniać, dyscyplina czasowa, przygotowanie.

Oczekiwania Mentorki wobec procesu mentorskiego/Mentee.

Oczekuję uczciwości wobec siebie i mentora, otwartości, podjęcie próby zmiany schematu, przygotowywania się do spotkań.

Komentarz osobisty:

Mentoring jest dla mnie wymianą, która wymaga znalezienia miejsca i czasu. W projekcie BUSOLA to otrzymujemy (miejsce) i sobie dajemy (czas). Dzielenie się myślami, doświadczeniem, wątpliwościami, porażkami i sukcesami – to wielki dar, dlatego obie strony powinny go szanować.