amzok1.png

Agnieszka Mosurek - Zava

Doświadczenie zawodowe
Po kilku latach współpracy z mediami w okresie studiów i pracy doktorskiej, rozpoczęłam współpracę z firmą Douglas, z którą związana jestem od 18 lat.  Od 12 lat jestem CEO w Douglas Poland, a od 9 lat pełnię również funkcję dyrektora regionu CEE. Studiowałam na UJ w Krakowie, jak również w Niemczech. Ukończyłam podyplomowe studia na Europa College w Hamburgu, jak również Advance Managment Programm na IESE Bussines School.

Życie prywatne
Jestem żoną i mamą dwóch córek i dwóch synów.

Pasje i dodatkowe umiejętności

Pracując zawodowo, czas spędzony z rodziną jest dla mnie najcenniejszy. Cieszę się, że w miarę dorastania dzieci możemy wspólnie kontynuować i rozwijać nasze młodzieńcze pasje: góry o każdej porze roku (wędrówki, wspinaczki  i narty), podróże ( zwłaszcza do ukochanych  Włoch) oraz inne sporty ( tenis, narty wodne). Jako politolog i dziennikarz z wykształcenia, pasjonuję się życiem społecznym i politycznym współczesnego świata, ale również chętnie sięgam do lektur z obszaru filozofii, historii i architektury.

Czym mogę się podzielić z uczestniczkami projektu?

Doświadczeniem w zarządzaniu ludźmi, negocjacjach międzynarodowych, strategii i rozwoju biznesu. Jestem optymistką i wierzę, w potencjał drugiego człowieka, oraz że każdą sytuację można zmienić. Od uczestniczek oczekuję inicjatywy i jasnej komunikacji.

Komentarz osobisty

Angela Ahrends powiedziała: It is my job to set an example. I have a lot of working women here and I always tell them they are mothers first. Bardzo cenię sobie Angelę.  To przykład mądrej kobiety, która odniosła sukces w życiu osobistym i zawodowym, pozostając wierna swoim wartościom.