Wioletta Januszczyk

Doświadczenie zawodowe

Dyrektor Zarządzająca Medicover Stomatologia i Medicover Optyk. Prowadzę zespół doświadczonych managerów, wysoko wykwalifikowanych lekarzy oraz ambitnych asystentek, recepcjonistów i doradców sprzedaży. Pracowałam w Malezji, Wielkiej Brytanii i teraz w Polsce. Studiowałam w 4 różnych kracjach; Polsce, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Austrii. Przeszłam przez różne działy od finansów, przez HR do samodzielnego zarządzania biznesem.

Życie prywatne

Jestem szcześliwą żoną i matką dwójki dzieci 8-latka i 4-latki.

Pasja i dodatkowe umiejętności

Cross-Fit, Tenis (od niedawna), Podróże i Rodzina, muzyka jazzowa.

Czym mogę się podzielić z uczestniczkami projektu?

Najważniejsze w życiu jest kochać to co się robi. Chciejstwo jest podstawą, a wiedza, umiejętności i kompetencje rzeczami nabytymi. Zaangażowany zespół, z jasno wyznaczonym celem i chęcią do działania to klucz do sukcesu każdej organizacji.

Mogę pomóc uczestniczkom znaleźć i zacząć robić to co się lubi, wydobyć z siebie i innych chciejstwo oraz wynaczać cele, w które się wierzy i konsekwentnie za nimi podąża.

Moje mocne strony to…

Budowanie zaangażowanych zespołów, wyzwalanie potencjału w ludziach oraz wynaczanie jasnych celów, w których osiągnięciu najważniejsza jest konsekwencja w działaniu. Wiara, że nie ma rzeczy niemożliwych oraz wszystko zależy od nas samych. Odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu. Od uczestniczek projektu także oczekuję konsekwencji, odpowiedzialności, a także zaangazowania.

Komentarz osobisty

„Jedyną różnicą pomiedzy tym, kim  jesteśmy, a tym, kim możemy być, jest to co robimy”