OPŁATA

Projekt Busola nie jest projektem komercyjnym, wszystkie wpłacone pieniądze przeznaczamy na pokrycie kosztów organizacyjnych.

Opłata gwarantuje możliwość udziału w:

4 SPOTKANIACH MENTORINGU GRUPOWEGO, TZW. “STOLIKACH”

3 WARSZTATACH

1 KONFERENCJI Z GOŚCIEM SPECJALNYM

2+ SPOTKANIACH “BUSOLI PO GODZINACH”

REKRUTACJI NA MENTORING INDYWIDUALNY *

*Rekrutacja na Mentoring Indywidualny w V edycji jest już zamknięta. Zapraszamy do aplikowania za rok!

Każdej osobie przysługuje możliwość przyjścia na jedno spotkanie bezpłatnie (włącznie z Inauguracją) aby sprawdzić, czy Busola jest dla Ciebie. Oznacza to też, że jako osoba zarejestrowana możesz przyprowadzić ze sobą koleżankę, która nie brała udziału w żadnym wcześniejszym spotkaniu tej edycji. Jednak po wykorzystaniu tego darmowego spotkania, warunkiem uczestnictwa w kolejnych spotkaniach jest rejestracja oraz wpłacenie całości kwoty. Chcemy być fair wobec osób, które opłaciły swoje uczestnictwo. Dokonanie opłaty nie gwarantuje dostania się na mentoring indywidualny.

Po szczegóły każdego z elementów Busoli odsyłamy poniżej, a po dokładne terminy i tematy do HARMONOGRAMU:

SPOTKANIA mentoringu grupowego, tzw. “stolikI”

“Stoliki” to główna atrakcja Busoli. Są one dyskusją ukierunkowaną na podany wcześniej temat, wymianą doświadczeń między uczestniczkami a mentorkami, które moderują dyskusję i dzielą się swoimi przemyśleniami i radami. Podczas “stolików” zobaczycie problem w innym świetle: może ktoś miał podobną sytuację, a ktoś inny odmienne spojrzenie i poszerzy Waszą perspektwę? Za każdym razem do wyboru będzie jeden z trzech tematów.

WARSZTATY

Podczas tegorocznych warsztatów z certyfikowanymi trenerami poruszymy tematy naturalnych talentów, tożsamości i radzenia sobie ze zmianą. Będzie dużo działania, mało teorii, gdyż warsztaty to forma aktywna.

KonferencjA z gościem specjalnym 

Raz do roku zapraszamy na Busolę gościa specjalnego, który inspiruje swoimi historiami. W poprzednich edycjach naszymi gośćmi byli aktor Jakub Wesołowski czy himalaistka Kinga Baranowska. Gość tegorocznej edycji zostanie ogłoszony przed konferencją.

“Busola Po Godzinach”

W tym roku odbędą się także dodatkowe spotkania mające na celu zbliżenie do siebie uczestniczek, aby Busola była także “wspólnotą”, w której znajdziecie wsparcie oraz spędzicie miło czas z innymi kobietami, które łączy chęć rozwoju. Absolwentki poprzednich edycji Busoli stworzą dla Was przestrzeń na networking, aktywność fizyczną oraz wolontariat.

MENTORING INDYWIDUALNY

Mentoring Indywidualny to piękny proces, pozwalający na uważne skupienie się na konkretnych celach jakie chciałabyś osiągnąć w sferze zawodowej, pasji bądź życiu rodzinnym. Opiera się on ma relacji z mentorką, która dzieli się swoim czasem, doświadczeniem, i towarzyszy Ci w swoim rozwoju podczas spotkań regularnych jeden na jeden. Jest to okazja aby otworzyć się, zaufać, wyjść po za strefę komfortu.

Co roku każda mentorka jest w stanie podjąć się takiego procesu z jedną dziewczyną. Z tego względu liczba miejsc jest ograniczona. Rekrutacja polega na wysłaniu formularza zgłoszeniowego, który każda osoba otrzymuje po rejestracji. W formularzu jest miejsce na wskazanie preferencji mentorki, jednak czasem zdarza się, że formularz rozważany będzie przez inną mentorkę. Ostateczny wybór podejmuje każda mentorka, z którą ze zgłoszonych do niej dziewczyn chciałaby najbardziej pracować w tym roku. Możliwie kilka mentorek będzie chciało spotkać się z niektórymi z kandydatek w celu poznania ich lepiej przed podjęciem decyzji.