CZYM JEST PROJEKT BUSOLA?

Busola to wyjątkowy program mentoringowy skierowany do młodych kobiet od 19 do 35 roku życia, mający na celu pomóc im w znalezieniu swojej drogi. Kierujemy się zasadą trzech nóg:

PRACA RODZINA PASJA

Wierzymy, że należy pielęgnować każdą z tych sfer życia, i że sukces jest ich syntezą.

W ramach naszego projektu odbywają się warsztaty, prelekcje oraz przede wszystkim grupowe spotkania z mentorkami skierowane na znajdywanie rozwiązań do współczesnych problemów kobiet na rynku pracy. Dodatkowo każda mentorka przyjmuje po jednej dziewczynie na mentoring indywidualny. Pracujemy w oparciu o mocne strony i talenty naszych uczestniczek, tak aby każda z Was osiągnęła pełnię swojego potencjału.

Ważną częścią projektu są mentorki, które po zebraniu własnych doświadczeń, sukcesów ale też porażek, pragną się tym dzielić z innymi kobietami. Jednak to Wy tworzycie Busolę i to na Wasze potrzeby odpowiada, dlatego w tym roku powstała “Busola Po Godzinach” - spotkania w luźnej formie, nastawione na budowanie relacji między uczestniczkami.

HARMONOGRAM V EDYCJI BUSOLI

 
IMG_1132.jpg

“Busola to roztropność, która stale pomaga nam korygować nasz kurs, często radzimy się jej gdy gubimy się (…) Prowadzi nas do celu, pomaga nam wypełniać naszą misję.”

- “Masters of Our Destiny” N. Chinchilla, M. Moragas

ZASADY UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

Zasady i Harmonogram rekrutacji na Mentoring Indywidualny

 

Jeśli czujesz, że Busola jest dla Ciebie, zapraszamy do zakładki REJESTRACJA