CZYM JEST BUSOLA?

Busola to wyjątkowy projekt mentoringowy skierowany do młodych kobiet (19-35 lat) mający na celu pomóc im w znalezieniu swojej drogi. Kierujemy się zasadą trzech filarów :

PRACA RODZINA PASJA

Wierzymy, że należy pielęgnować każdą z tych sfer życia, i że sukces jest ich syntezą.

W ramach naszego projektu odbywają się warsztaty, prelekcje oraz przede wszystkim grupowe spotkania dyskusyjne z mentorkami skierowane na znajdywanie rozwiązań do współczesnych problemów kobiet na rynku pracy. Istnieje także możliwość aplikowania na mentoring indywidualny z jedną z 18 mentorek. Pracujemy w oparciu o mocne strony i talenty naszych uczestniczek, tak aby każda z Was osiągnęła pełnię swojego potencjału.

Busola to współpraca i wymiana między mentorkami a uczestniczkami. Razem tworzycie wspólnotę, jaką jest Busola. Uczestniczki poprzednich edycji to ciekawe siebie i otwarte na rozwój dziewczyny, które dzięki Busoli osiągnęły wyznaczone sobie cele, zyskały pewność siebie oraz zawarły wartościowe relacje. W V edycji powstała “Busola po godzinach” - spotkania w luźniejszej formie nastawione na budowanie relacji między dziewczynami biorącymi udział w projekcie.

HARMONOGRAM V EDYCJI PROJEKTU BUSOLA

IMG_1132.jpg

“Busola to roztropność, która stale pomaga nam korygować nasz kurs, często radzimy się jej gdy gubimy się (…) Prowadzi nas do celu, pomaga nam wypełniać naszą misję.”

- “Masters of Our Destiny” N. Chinchilla, M. Moragas

 

Jeśli czujesz, że busola jest dla ciebie, zapraszamy do zakładki REJESTRACJA.

O ZASADACH I HARMONOGRAMIE REKRUTACJI NA MENTORING INDYWIDUALNY PRZECZYTAJ TUTAJ.