HARMONOGRAM V EDYCJI PROJEKTU BUSOLA

harmonogram(szare_tlo).png


Dokładne tematy Stolików (do wyboru jeden z trzech tematów) i Warsztatów poniżej:

I STOLIKI 18 listopada 2019

 1. Jak dobrze zacząć, czyli na co zwrócić uwagę na początku drogi zawodowej?(Jak wykorzystać swoje atuty podczas rozmowy kwalifikacyjnej i w pisaniu CV?Jak dostać się i pracować w dobrej firmie? Jak się tam odnaleźć i znaleźć radość?)

 2. Praca a dom ambitnej kobiety (Jak ustalać sobie priorytety? Czy korzystać z pomocy innych? Jak rozmawiać z mężem? Jak wykorzystać umiejętności zawodowe w życiu rodzinnym i społecznym?)

 3. Wszechstronna liderka (Jak myślą skuteczni liderzy? Jak zarządzać i budować zespoły? Jak przewidywać? Na co zwracać uwagę na rekrutacji? Jak angażować innych? Ile inicjatywa własna, a ile wykonywanie poleceń służbowych?)

II STOLIKI 20 stycznia 2020

 1. Bądź odważna w pracy. Jak dotrzeć do miejsca na którym mi zależy? (Jak zmienić stanowisko?Jak się przekwalifikować? Jak awansować? Co daje firma, co ja muszę dać z siebie? Jak się pokazać w miejscu w którym pracuję?)

 2. Work life balance (Na ile można się poświęcić dla kariery? Jak nie zatracić siebie w pracy „dla kogoś”? Ile czasu dla siebie bez poczucia winy?)

 3. Emocje w pracy - wróg czy sprzymierzeniec? (Czy w pracy jest miejsce na emocje? Jakie?)

III STOLIKI 20 kwietnia 2020

 1. Działalność charytatywna/społeczna a rozwój zawodowy (Jakie są szanse rozwoju przez wolontariat i pracę w organizacjach pozarządowych?)

 2. Studia - na ile przekładają się na konkretną pracę? (Na ile studia zamykają moje perspektywy?Kolejny kierunek: ucieczka przed dorosłością, czy świadomy wybór?)

 3. Czas na zmiany - macierzyństwo. Co dalej? (Jak sprawić, żeby pracodawca nie postrzegał macierzyństwa jako przeszkody? Jak wrócić na rynek pracy po urlopie macierzyńskim/wychowaczym? Czy kobiecy sukces w biznesie oznacza wybór między karierą a życiem rodzinnym?)

IV STOLIKI 18 maja 2020

 1. Własna firma (Jak zacząć? Na co zwrócić uwagę budując wizerunek? Jak budować relacje z klientami? Plusy i minusy prowadzenia własnej firmy.)

 2. Kobiecy sukces to podążanie za pasją (Jak znaleźć swoją ścieżkę? Jak połączyć wszystko co kocha kobieta?)

 3. Trudny szef, trudny współpracownik (Jak radzić sobie z konfliktami w pracy? Jak współpracować z kimś kto nie umie pracować zespołowo? )


I WARSZTAT “Świadome JA, świadome wybory. Czy znamy swoją tożsamość, wartości, misje? Piramida Dilts’a”


II WARSZTAT “Zmiana - w pracy, w życiu, w sposobie myślenia. Jak podchodzić do zmiany i swoich stref komfortu”


III WARSZTAT “Jakie są moje naturalne talenty?”