kosieradzka_ela.png

Elżbieta Kosieradzka

Doświadczenie zawodowe

Od 2002 roku współwłaściciel firmy Gowork.pl działającej w obszarach HR,  rekrutacji  i delegowania pracowników, agencji pracy tymczasowej, organizacji szkoleń (różnorodna tematyka), employer brandingu, działalności szkół policealnych. Od 2015 współwłaściciel przedszkola American Kids College.

Życie prywatne

Mąż i 5 dzieci ( Bartek 18 lat, Janek 11 lat, Ola 7 lat, Piotruś 5 lat i Emilka 8 miesięcy).

Pasje i dodatkowe umiejętności

Rodzina, spacery, podróże, język niemiecki.

Czym mogę się podzielić z uczestniczkami projektu?

Przygotowanie do założenia własnej firmy – od pomysłu, poprzez wszystkie etapy, do wprowadzenia na rynek start up’u, wiedza z zakresu prowadzenia zarówno małej firmy, jak i średniego przedsiębiorstwa, delegowania pracowników za granicę w oparciu o przepisy unijne (rozp. WE883/2004), zarządzanie personelem, zarządzanie czasem, radzenie sobie ze stresem, doradztwo w zakresie przygotowania się do  rozmowy kwalifikacyjnej i odnalezienia sia na rynku pracy, pomoc w nawiązaniu współpracy z kontrahentami z Niemiec, tłumaczenie potrzebnych dokumentów.

Moje mocne strony to…

Umiejętność łączenia aktywności zawodowej z życiem rodzinnym,  dobra organizacja czasu pracy, radzenie sobie ze stresem, umiejętność zachowania spokoju w sytuacjach kryzysowych, oszczędność, otwartość. Jestem otwarta, cierpliwa i życzliwa.

Oczekiwania wobec Mentee

Oczekuję szczerości, punktualności, solidnego wywiązywania się z zadań ustalonych podczas sesji mentorskiej.

Komentarz osobisty

Z Busolą związana jestem od samego początku, jest to piąta edycja, w której biorę udział, przez co wzbogacona jestem w dwa indywidualne procesy mentorskie.