mentorka_1.png

Anna Werner

Doświadczenie zawodowe

Jestem radcą prawnym, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam także studia podyplomowe na University of Florida, Levin College of Law, uzyskując tytuł LL.M. Posiadam ponad 14 letnie doświadczenie pracy w korporacjach międzynarodowych.

Od lipca 2017 r. jestem Dyrektorem Departamentu Obsługi Prawnej Procesów Sprzedażowych w Santander Bank Polska, gdzie odpowiadam za obsługę prawną wszystkich linii biznesowych Banku. Wcześniej byłam Dyrektorem Departamentu Prawnego w Nest Bank, gdzie kierowałam zarówno Departamentem Prawnym jak i Biurem Zarządu. Byłam odpowiedzialna za praktykę Bankowości i Finansów w PwC Legal, a karierę zawodową rozpoczynałam w kancelarii White&Case, gdzie przez blisko 9 lat pracowałam w Departamencie Bankowości i Finansów.

Życie prywatne

Jestem żoną i mamą ośmioletniego Mateusza.

Moje pasje

Uwielbiam podróże i jazdę na nartach.

Czym mogę się podzielić z uczestniczkami projektu?

Doświadczenie w pracy różnych korporacjach z wysokimi wymogami stawianymi pracownikom, w budowaniu efektywnych zespołów, w tym w pracy z młodymi osobami rozpoczynającymi karierę zawodową. Motywowanie i dbanie o rozwój pracowników, planowanie kariery zawodowej, zarządzenie czasem, radzenie sobie ze stresem, ustawianie priorytetów, budowanie długotrwałych relacji w biznesie.

Brałam udział w III i IV edycji Busoli. Moje mocne strony to dobra organizacja, umiejętność radzenia sobie ze stresem, konstruktywne rozwiązywanie problemów, umiejętność nawiązywania relacji, dostosowania się do zmian, łączenie pracy zawodowej z życiem rodzinnym oraz pasjami.

Jakie zasady przyświecać będą Twojej pracy z uczestniczkami Busoli?

Zaangażowanie, szczerość, życzliwość oraz cierpliwość.